Liels paldies par dalību

VADĪTĀJU KONFERENCE EBIT2022!​

Liels paldies par dalību VADĪTĀJU KONFERENCĒ EBIT2022! Milzīgs paldies visiem konferences dalībniekiem, partneriem un visiem mūsu referentiem par šī pasākuma īstenošanu. Mēs ceram, ka šī gada pasākums Jums patika!

Šeit mēs kopīgojam bildes, prezentāciju video no VADĪTĀJU KONFERENCES EBIT, lai tie atgādina par visām konferences atziņām un idejām!

Liels paldies, ka esat un kopīgi veidojat šo pasākumu!

CONFINN komanda​

2023. GADA KONFERENCES DATUMS

12.-13. JŪNIJS | Rīga

Pasākuma bildes

Mūsu fotogrāfs darīja visu iespējamo, lai iemūžinātu labākos konferences mirkļus. Ja vēlaties apskatīt pasākuma bildes vai tās lejupielādēt, lūdzu, skatiet tās šeit >>>

Konferences prezentācijas

Kurš runātājs jums patika visvairāk? Vai vēlaties vēlreiz noskatīties prezentācijas? Jūs tās visas varat noskatīties!

Vienkārši reģistrējieties šeit:

URL: https://konferencestiesraide.lv/ebit2022

LIETOTĀJVĀRDS: ievadiet biļetes numuru EBXXXX

PAROLE: TSBEB22DA

 

Jūsu viedoklis

Mēs vēlētos noskaidrot, kā jums patika pasākums un runātāji? Kas jums šķita visiedvesmojošākais un noderīgākais? Lūdzu, veltiet laiku un aizpildiet šo atsauksmju veidlapu, lai kopīgi varam veidot labāku pasākumu 2023. gadā >>>

Paldies!

 

Jau vairāk nekā 290 dažādi Latvijas uzņēmumi ir iegādājušies “Delfi” korporatīvo abonementu savai komandai, tāpēc aicinām pievienoties un atbalstīt kvalitatīvu žurnālistiku, to abonējot!

Nodrošinām individuālus piedāvājumus gan lielām, gan mazām komandām ar pieeju visam “Delfi” saturam un ierobežotu reklāmas apjomu!

Vairāk par piedāvājumu un iespējām: laura.truksane@delfi.lv.

Liels paldies, ka esat un kopīgi veidojat šo pasākumu!