VADĪTĀJU KONFERENCE EBIT jau 31. augustā!

Konferenču centrā ATTA, Krasta iela 60, Rīga

Dalībnieku reģistrācija sākas plkst. 8.00. Konference sākas plkst. 9.00.

VADĪTĀJU KONFERENCE EBIT jau 31. augustā!


Konferenču centrā ATTA, Krasta iela 60, Rīga

Dalībnieku reģistrācija sākas plkst. 8.00. Konference sākas plkst. 9.00.


 

Vairāk nekā gadu visa organizatoru komanda kopā ar referentiem ir cieši strādājuši, lai radītu Jums neaizmirstamu konferenci. Mēs zinām, ka lielākajai daļai no Jums VADĪTĀJU KONFERENCE EBIT ir viens no gada gaidītākajiem notikumiem. Tādēļ, ievērojot visus drošības pasākumus, lai konference noritētu droši un mierīgi, mēs ar prieku paziņojam, ka ļoti gaidīsim Jūs – konferences kopienu un tās draugus – jau 31. augustā!

Liels paldies par piedalīšanos un ar nepacietību gaidām drīzu tikšanos!

CONFINN komanda

 

SATURA PARTNERIS

Mūsu galvenā prioritāte ir nodrošināt drošu pasākumu un veikt visus tam nepieciešamos mērus.

Tādēļ DALĪBA KLĀTIENĒ IR IESPĒJAMA TIKAI AR DERĪGU VAKCINĀCIJAS VAI PĀRSLIMOŠANAS SERTIFIKĀTU.

Ja kāda iemesla dēļ Jūs vēlētos pievienoties konferencei tiešsaistē, mēs ar prieku 3 dienas pirms pasākuma nosūtīsim Jums tiešsaistes savienojuma informāciju. Lūdzu, aizpildiet tiešsaistes dalības veidlapu šeit >>>

REĢISTRĀCIJA

PĀRLIECINIETIES, KA JŪSU IEEJAS BIĻETE IR IZDRUKĀTA, UN MŪSU KOMANDA JUMS PALĪDZĒS REĢISTRĒTIES UN ĀTRI SAŅEMT DALĪBNIEKA MATERIĀLUS!

Savu ieejas biļeti Jums vajadzēja saņemt līdz 25. augustam (lūdzu, pārbaudiet arī Junk mail).

Ja neesat saņēmis biļeti līdz norādītajam datumam, lūdzu, informējiet mūs, zvanot pa tālruni 26601182.

DROŠĪBA:

Galvenā prioritāte ir konferences dalībnieku, referentu un personāla drošība. Šī iemesla dēļ, ievērojot visus noteikumus un prasības, mēs darīsim visu iespējamo, lai īstenotu drošu un neapdraudētu pasākumu.

  • Pasākums norisināsies – konferenču centrā ATTA. Konfrenču centra telpu iekārtojums atbilst šobrīd noteiktajām pasākumu organizēšanas prasībām, ļaujot rīkot drošu un mierpilnu konferenci.
  • Pirms konferences centra ieejām norisināsies sertifikatu pārbaude. Mūsu visu drošības labad un saskaņā ar ieteikumiem, lūdzam jau savlaicīgi sagatavojiet savus sertifikātus skenēšanai un ieejas biļetes kā arī, ņemiet vērā, ka ienākot telpā tiks mērīta visu dalībnieku ķermeņa temperatūra, un pirms došanās uz konferenču telpu vai ēdināšanas vietām mūsu brīvprātīgie palīgi aicinās Jūs dezinficēt rokas.
  • Konferences kafijas pauzes un pusdienas gatavos un servēs tikai ATTA centra virtuve. Tās būs izvietotas divās atsevišķās vietās ATTA centrā. Lai garantētu maksimālu drošību un ievērotu higiēnas normas, šoreiz diemžēl nāksies iztikt bez ierastās un iemīļotās pusdienu bufetes. Taču, par spīti šai izaicinājumu pilnajai situācijai, ATTA centra virtuves šefpavārs sola pagatavot neaizmirstamas pusdienas visiem dalībniekiem, un gādīgie viesmīļi laipni tās Jums pasniegs

Mums visiem ļoti rūp drošība. Un šī iemesla dēļ mēs aicinām ikvienu dalībnieku ievērot visas noteiktās drošības prasības un ieteikumus pirms, pēc un pasākuma laikā.

Mēs ceram uz drīzu tikšanos! Tomēr, ja Jūs nolemjat pievienoties konferencei tiešsaistē no mājām vai biroja, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs Jums nosūtīsim informāciju par savienojuma izveidi >>>

VIETA:

Konferences norises vieta ATTA CENTRS, Krasta iela 60, Rīga

LAIKS:

Dalībnieku reģistrācija sākas plkst. 8.00. un konference sākums ir plkst. 9.00. Mēs plānojam, ka konferences noslēgums būs plkst. 17.30. Lūdzu, iepazīstieties ar detalizētu programmu šeit > > >

Mēs aicinām Jūs ierasties agrāk no rīta, tādējādi Jums būs iespēja izvairīties no stāvēšanas garās rindās un varēsiet ieņemt labāko vietu konferences norises telpā.

KAFIJAS PAUZES UN PUSDIENAS:

Kafijas paužu laikā mēs pasniegsim saldas uzkodas, karstu kafiju un tēju, savukārt ATTA centrs šefpavārs parūpēsies par gardām pusdienām pusdienu pārtraukuma laikā.

Ja Jums ir īpašas vajadzības saistībā ar ēdienu, veselību vai citu iemeslu dēļ, aicinām par to parūpēties jau iepriekš.

 

TULKOŠANA:

Dažas prezentācijas būs angļu valodā. Ja Jums ir nepieciešama tulkošana (latviešu valodā), Jums tā būs pieejama savā viedtālrunī – tādēļ neaizmirstiet paņemt līdzi savus viedtālruņus.

Lai varētu klausīties tulkojumu, lūdzu, instalējiet lietojumprogrammu INTERACTIO savā viedtālrunī no App Store vai Google Play veikala:

  • Atveriet aplikāciju un ievadiet kodu: EBIT2021TULKOJUMS
  • Pievienojiet austiņas savam viedtālrunim
  • Izvēlieties valodu

 

Jūs varat izmantot bezmaksas ATTA centra internetu. Taču, lai būtu droši, ka Jums ir pieejama vislabākā tulkošanas pieredze, iesakām izmantot mobilos datus – visas dienas garumā Jums būs nepieciešami līdz 100 Mb.

SVARĪGI:

  • Ja plānojat izmantot savu klēpjdatoru, lūdzam izvēlēties sēdvietas zāles aizmugurējās rindās, lai tādējādi netraucētu citus dalībniekus.
  • Mēs ļoti mudinām cienīt vienam otru un ierasties gan uz konferences sākumu, gan arī atgriezties no pārtraukumu pauzēm savlaicīgi, jo kavēšana novērš kā referenta, tā arī dalībnieku uzmanību.
  • Pasmaidiet un sagatavojieties gūt iedvesmu!
 

PROGRAMMA

Fill out my online form.

Mēs neesam aptvēruši visus jautājumus, kas Jums radušies? Jums varētu būt noderīga vēl kāda informācija vai vēlaties precizēt dažus svarīgus aspektus?

Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz info@confinn.eu vai zvanot pa tālruni 26601182.

Paldies!