VADĪTĀJU KONFERENCE EBIT jau 5. – 6. septembrī!

Konferenču centrā ATTA, Krasta iela 60, Rīga

Dalībnieku reģistrācija sākas plkst. 8.00. Konference sākas plkst. 9.30.

VADĪTĀJU KONFERENCE EBIT jau 5. – 6. septembrī!


Konferenču centrā ATTA, Krasta iela 60, Rīga

Dalībnieku reģistrācija sākas plkst. 8.00. Konference sākas plkst. 9.30.


 

Vairāk nekā gadu visa organizatoru komanda kopā ar referentiem ir cieši strādājuši, lai radītu Jums neaizmirstamu konferenci. Mēs zinām, ka lielākajai daļai no Jums VADĪTĀJU KONFERENCE EBIT ir viens no gada gaidītākajiem notikumiem. Tādēļ, ievērojot visus drošības pasākumus, lai konference noritētu droši un mierīgi, mēs ar prieku paziņojam, ka ļoti gaidīsim Jūs – konferences kopienu un tās draugus – jau 5.-6. septembrī!

Liels paldies par piedalīšanos un ar nepacietību gaidām drīzu tikšanos!

CONFINN komanda

 

REĢISTRĀCIJA

PĀRLIECINIETIES, KA JŪSU IEEJAS BIĻETE IR IZDRUKĀTA, UN MŪSU KOMANDA JUMS PALĪDZĒS REĢISTRĒTIES UN ĀTRI SAŅEMT DALĪBNIEKA MATERIĀLUS!

Savu ieejas biļeti Jums vajadzēja saņemt līdz 1. septembrim (lūdzu, pārbaudiet arī Junk mail).

Ja neesat saņēmis biļeti līdz norādītajam datumam, lūdzu, informējiet mūs, zvanot pa tālruni 26601182.

VIETA:

Konferences norises vieta ATTA CENTRS, Krasta iela 60, Rīga

Saudzēsim dabu: ja piedalāties kopā ar savu komandu, uzaiciniet kolēģus uz norises vietu doties kopā kā grupai – tādējādi mēs ietaupīsim ierobežotās autostāvvietas un vienlaicīgi saudzēsim dabu.

LAIKS:

Dalībnieku reģistrācija abās dienās sākas plkst. 08:00 un konference sākums ir plkst. 9.30.

Mēs aicināsim jūs arī uz kokteiļu pieņemšanu un kontaktu veidošanu 1. dienā uzreiz pēc konferences. Plānojiet palikt un komunicēt ar domubiedriem!!!

Mēs plānojam, ka konferences noslēgums 2. dienā būs plkst. 15.30. Lūdzu, iepazīstieties ar detalizētu programmu šeit > > >

Mēs aicinām Jūs ierasties agrāk no rīta, tādējādi Jums būs iespēja izvairīties no stāvēšanas garās rindās un varēsiet ieņemt labāko vietu konferences norises telpā.

KAFIJAS PAUZES UN PUSDIENAS:

Kafijas paužu laikā mēs pasniegsim saldas uzkodas, karstu kafiju un tēju, savukārt ATTA centrs šefpavārs parūpēsies par gardām pusdienām pusdienu pārtraukuma laikā.

Ja Jums ir īpašas vajadzības saistībā ar ēdienu, veselību vai citu iemeslu dēļ, aicinām par to parūpēties jau iepriekš.

 

TULKOŠANA:

Dažas prezentācijas būs angļu valodā. Ja Jums ir nepieciešama tulkošana (latviešu valodā), Jums tā būs pieejama savā viedtālrunī – tādēļ neaizmirstiet paņemt līdzi savus viedtālruņus.

Lai varētu klausīties tulkojumu, lūdzu, instalējiet lietojumprogrammu INTERACTIO savā viedtālrunī no App Store vai Google Play veikala:

  • Atveriet aplikāciju un ievadiet kodu: tiks paziņots konferences dienā
  • Pievienojiet austiņas savam viedtālrunim
  • Izvēlieties valodu

 

Jūs varat izmantot bezmaksas ATTA centra internetu. Taču, lai būtu droši, ka Jums ir pieejama vislabākā tulkošanas pieredze, iesakām izmantot mobilos datus – visas dienas garumā Jums būs nepieciešami līdz 100 Mb.

SVARĪGI:

  • Ja plānojat izmantot savu klēpjdatoru, lūdzam izvēlēties sēdvietas zāles aizmugurējās rindās, lai tādējādi netraucētu citus dalībniekus.
  • Mēs ļoti mudinām cienīt vienam otru un ierasties gan uz konferences sākumu, gan arī atgriezties no pārtraukumu pauzēm savlaicīgi, jo kavēšana novērš kā referenta, tā arī dalībnieku uzmanību.
  • Pasmaidiet un sagatavojieties gūt iedvesmu!
 
Konferences dalībniekiem sadarbības partneris Maserati Rīga, kurš 11. augustā oficiāli atvēris salonu Latvijā, piedāvās ekskluzīvo iespēju tuvāk iepazīties ar ikoniska itāļu sporta auto modeļiem, ieskaitot jaunāko Maserati modeli – Grecale! 
 

PROGRAMMA

Mēs neesam aptvēruši visus jautājumus, kas Jums radušies? Jums varētu būt noderīga vēl kāda informācija vai vēlaties precizēt dažus svarīgus aspektus?

Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz info@confinn.eu vai zvanot pa tālruni 26601182.

Paldies!