LV BALTAS KV.+RAUDONAS LOGO

#VadītājuKonferenceEBIT 2016

31.03.2016. | RADISSON BLU LATVIJA

DIENA

REFERENTI

DALĪBNIEKI

REFERENTI


Biznesa menedžmenta, vadības un ekonomikas līderi vienuviet!

JOHN PEETThe Economist Eiropas redaktors


NEVEIKSMĪGA SAVIENĪBA. KĀ EIRO KRĪZE UN EIROPA VAR TIKT STIPRINĀTA

Eiro valūtai vajadzēja radīt nesaraujamu saikni Eiropas nāciju un cilvēku vidū. Taču brīdī, kad parādu krīze iestrēga, nepilnīgi radītās valūtas plaisas noveda Eiropas Savienību tuvu lūzuma punktam pēc vairākiem gadu desmitiem, kopš tika īstenots pēckara integrācijas process. Eiropas līderi līdz šim ir pasargājuši eiro valūtu no sabrukšanas un ir pierādījuši, ka skeptiķu paredzētie scenāriji ir bijuši kļūdīgi. “Ja kritīs eiro, kritīs arī Eiropa,” reiz atzina Angela Merkele. Šobrīd eiro un Eiropas Savienība kopumā atrodas tālu no drošības. Ja minētie aspekti izdzīvos un attīstīsies, Eiropas Savienības vadītājiem beidzot nāksies pieņemt patiesi sarežģītus lēmumus. Cik lielā mērā viņi ir gatavi ziedot nacionālo suverenitāti, lai tādējādi radītu ilgstošu un uzticamu Eiropu? Par eiro, Eiropu un tās nākotni – faktiem, ko nav iespējams dzirdēt oficiālajos medijos, stāstīs JOHN PEET, The Economist Eiropas redaktors.

TheEconomistLogo

DR. JAMES BELLINI


KĀ NĀKOTNĒ IZDZĪVOT? PASAULE BŪTISKI MAINĪSIES, UN TAS NOTIKS ĻOTI, ĻOTI DRĪZ

Viens no izcilākajiem un prominentākajiem pasaules futurologiem, nākotnes vēsturnieks Dr. JAMES BELLINI (Lielbritānija) konferences dalībniekiem atklās 5 tendences, kas pilnībā mainīs mūsu līdz šim zināmo pasauli. Tāpat klātesošie tiks iepazīstināti ar tuvāko 10 gadu laikā sagaidāmajām sociālajām, ekonomiskajām un tehnoloģiskajām pārmaiņām. Un PATS SVARĪGĀKAIS – JAMES BELLINI atklās, kā ikkatrs no mums var attīstīt spējas nākotnes paredzēšanā, iespējams, tikai skatoties zinātniskās fantastikas filmas.

AMY BERNSTEIN | Harvard Business Review redaktore


HARVARD BUSINESS REVIEW: NOZĪMĪGĀKAIS MŪSDIENU DOMĀŠANAS VADĪBAS BIZNESS

Šajā iedvesmojošajā prezentācijā AMY BERNSTEIN saskaņā ar Harvard Business Review atklās dramatiskas mūsdienu biznesu veidojošas tendences – korporatīvās konkurences struktūras maiņas tendences; metodes intuīcijas izmantošanai veiksmīgāku lēmumu pieņemšanā; sapratne par to, kādēļ Jūsu izvirzītā stratēģija nedarbojas un kā to labot; autentiska vadība, pavirzot tālāk un pārkāpjot savu komforta zonu, kā arī citas intriģējošas tēmas.

HBR_web_black

MĀRTIŅŠ MARTINSONS | “FranklinCovey” izveidotājs un vadītājs Latvijā

GREG MATHERS | Adizes Latvia

MĀRTIŅŠ VECVANAGS | Personības attīstības treneris

Asoc. prof. Dr. GUNDARS BĒRZIŅŠ | LU Kanclers, Vadībzinību katedras vadītājs