ebit-2017-logo-lv-1-copy

#VadītājuKonferenceEBIT2017

05.04.2017. | RADISSON BLU LATVIJA

DIENA

REFERENTI

DALĪBNIEKI

Biznesa menedžmenta, vadības un ekonomikas līderi vienuviet!

Fredrik Reinfeldt (Zviedrijas premjerministrs, 2006 – 2014), Freek Vermeulen (London Business School), Itay TalgamErcole Egizi, Juris Gulbis (Lattelecom), Ainārs Ozols (SEB), Lotte Tisenkopfa–Iltnere (MADARA Cosmetics), vadošie ekonomisti Latvijā – Mārtiņš Kazāks (Swedbank), Pēteris Strautiņš (DNB) un Dainis Gašpuitis (SEB), Jānis Domburs, Renārs Zeltiņš, Dai… Noskaidrojiet visus referentus >>>

PROGRAMMA


Sociāli labvēlīga un uzņēmējdarbību īstenojoša sabiedrība, jauni konkurences noteikumi, tehnoloģiskās inovācijas, elastība un pārrāvums biznesā, politiski-ekonomiskās tendences Latvijā un pasaulē 2017. gadā, dalīšanās ekonomika, nākotnes līderība, motivējoši vadītāji un uzticami darbinieki, vadības un uzņēmējdarbības nākotnes modeļi un nozīmīgākās tendences, biznesa, kādu mēs to pazīstam šobrīd, pārveidošana saskaņā ar klientu pieredzi un daudzas citas tēmas līderiem un vadītājiem…

PARTNERI


REFERENTI


Biznesa menedžmenta, vadības un ekonomikas līderi vienuviet!

Intensīva diena ar iedvesmojošām prezentācijām! Viedokļi un idejas, kā sekmēt uzņēmuma izaugsmi!

FREDRIK REINFELDT

Zviedrijas premjerministrs (2006-2014)


MĀCĪBSTUNDAS, KAS JĀAPGŪST, JA VĒLAMIES SEKMĒT NĀKOTNES VEIDOŠANOS

Vai mēs patiesi domājam par rītdienu? Vai arī mēs jaunajai paaudzei mācām tikai atkārtot vakardienu? Palikt ēnā un mācīties klausīties citos, harmoniski balansēt starp to, ko darām, un to, kas patiesībā ir nepieciešams nākotnes uzņēmējdarbībai, cilvēkiem un valstīm.

ZVIEDRIJAS PREMJERMINISTRS – PAR HARMONIJU, VADOT CEĻĀ UZ NEIZMĒROJAMU PROGRESU…

 

DR. FREEK VERMEULEN | London Business School profesors stratēģijas un uzņēmējdarbības jomā


BIZNESA ATKLĀJUMI: KAILA PATIESĪBA PAR TO, KAS ĪSTENĪBĀ PASAULĒ NOTIEK UZŅĒMĒJDARBĪBAS JOMĀ

The Financial Times vienlaikus abējādi nodēvētais autoratīvais uzņēmējdarbības novērotājs, pārdotāko grāmatu autors, prof. Freek Vermeulen norāda: “Ja vēlaties uzvarēt šobrīd valdošajā konkurencē, jums ir jāmaina analizēšanas dziļums, lai varētu veikt izšķirošas darbības, kā arī nepieciešams vairāk paļauties uz jūsu emocionālo intuīciju līdztekus vēlmei racionalizēt biznesa lēmumus. Kā kļūt dinamiskiem uzņēmējdarbībā – kļūstot daudz elastīgākiem, pielāgoties spējīgākiem, ātri reaģējot uz pārmaiņu situācijām un sekmējot savu klientu izaugsmi?

KĀDI IR KONKURENCES NOTEIKUMI ŠAJĀ STRAUJO PĀRMAIŅU BIZNESA PASAULĒ?

ITAY TALGAM | Orķestra diriģents


VADIET SAVU BIZNESU, KĀ TO DARA PASAULES LĪMEŅA DIRIĢENTI

Vai, jūsuprāt, to ir grūti īstenot uzņēmējdarbības jomā? Nē! Orķestra diriģents pieredz augstāko līderības izaicinājumu – vadīt orķestri, neizsakot nevienu pašu vārdu. Mūzikai, tāpat kā uzņēmējdarbībai, piemīt sava gramatika, kurai iespējamas dažādas interpretācijas un izpildes veidi, tomēr mērķis ir viens – laba mūzika klausītājiem. Šajā iedvesmojošajā prezentācijā pasaulslavenais orķestra diriģents Itay Talgam dalīsies ar līderības idejām, aplūkojot tās no 20. gadsimta ievērojamāko TOP5 diriģentu perspektīvas. VAI ESAT GATAVI LABAI MŪZIKAI?

JURIS GULBIS

LATTELECOM valdes priekšsēdētājs un galvenais izpilddirektors

AINĀRS OZOLS

SEB GRUPAS Baltijas divīzijas personāla vadītājs

ERCOLE EGIZI

Radošais izpilddirektors

LOTTE TISENKOPFA-ILTNERE

MADARA Cosmetics līdzīpašniece

SVENS DINSDORFS

ELKO Grupa direktors

MĀRTIŅŠ KAZĀKS

SWEDBANK galvenais ekonomists

DAINIS GAŠPUITIS

SEB bankas ekonomists

PĒTERIS STRAUTIŅŠ

DNB banka ekonomikas eksperts

ANSIS BOGUSTOVS

Riga TV24  un Latvijas radio žurnālists

NORMUNDS AUDZIŠS

DIMDIŅI īpašnieks

RENĀRS ZELTIŅŠ

Žurnālists, pasākumu vadītājs un vienkārši labs cilvēks

REINIS ZITMANIS

Žurnālists, Latvijas Digitālais čempions un Itero.eu dibinātājs

KĀRLIS BARDELIS

Piedzīvojumu improvizators, Bored of Borders kapteinis

VIESTURS LIEĢIS

AMROP partneris

Dr.sc.comp. MODRIS GREITĀNS

Elektronikas un datorzinātņu institūta zinātniskais direktors

Prof. GUNTIS BĀRZDIŅŠ

LU MII Mākslīgā intelekta laboratorijas vadošais pētnieks

Prof. LEO SEĻĀVO

EDI vadošais pētnieks, Kiberfizikālo sistēmu laboratorijas vadītājs

EDGARS MAŽIS

Rīgas Āgenskalna baptistu draudzes mācītājs

DALĪBNIEKI PAR KONFERENCI


Liels paldies visiem dalībniekiem par idejām un atbalstu! 

“Šo konferenci ir nepieciešams apmeklēt ikvienam vadītājam, kas vēlas uz sevi palūkoties no malas, salīdzināt dažādas biznesa metodes un attīstīties!”

“Tas ir labs iedvesmas avots visam gadam!”

“Valdīja harmonisks līdzsvars starp uzņēmējdarbību, morāli un vērtībām biznesā valdošo jaunumu gaismā. Ideāli pavadīta diena!”

“Es izbaudīju tik daudz referentu uzstāšanās, dažādas tēmas un to perfekto konkrētību. Vēl vairāk – daudzi referenti aplūkoja savas tēmas no ļoti negaidītiem skatupunktiem, tādējādi piešķirot konferencei vēl vairāk krāsu.”

“Visas prezentācijas bija ļoti labas un interesantas – ir ļoti grūti no tām izvēlēties vienu vai divas labākās.”

“Mani vienmēr aizrauj konferences zālē valdošā atmosfēra – pozitīva enerģija un emocijas, jaunas perspektīvas un paraudzīšanās uz to, ar ko nodarbojos, no cita skatupunkta. Šī ir uzskatāma par obligātu konferenci, ja esat īsts līderis – neatkarīgi no tā, ko jūs darāt un kur strādājat.”

“Ļoti pozitīva gaisotne. Daudzveidīgi referenti un ļoti mērķtiecīgas, kodolīgas prezentācijas. Prezentācijas no skatuves tiek īstenotas sarunas veidā. Un papildus tam – pašā centrā valda cilvēcība.”

“Man ļoti patika, ka konferencē aplūkotās tēmas šķita ļoti dažādas, taču galvenā uzmanība tika vērsta uz vienu un to pašu – līdera/vadītāja izaugsmi.”

“Lielākā daļa referentu un tēmu bija ļoti lietderīgas, ikkatrā no tām es spēju atrast daļiņu no sevis, ietilpt to saturā, procesā un jebkurā citā veidā piedzīvot zālē notiekošo.”

“Interaktīvs, ārkārtīgi harismātisks pasākums, un, vissvarīgākais, tajā iespējams atkal sastapt savus kolēģus – dažādu uzņēmumu līderus un vadītājus!”

“Izbaudīju konferenci. Tika apspriestas daudzas un dažādas tēmas. Referenti runāja ne vien par ekonomiku, biznesu un tā vadību, bet arī uzsvēra vadītāju kā personību ar personīgo pieredzi un izaicinājumiem, emocionālām veiksmēm un kļūdām – šie aspekti dažkārt ir daudz svarīgāki par visu citu, un tos nedrīkst atstāt bez ievērības.”

“Katrs dalībnieks, neapšaubāmi, guva personīgus atklājumus no katra referenta, kas sevi pilnībā atdeva klātesošajiem. Tāpat visas tēmas, kas tika uzskatītas par “neapspriežamām”, kļuva par ļoti “apspriežamām”. Paldies!”

“Ir grūti pateikt, kas bija visnoderīgākais. Visi temati un ikviens referents bija interesanti – ar savu personīgo redzējumu un progresa idejām. Es ceru, ka nākamgad Jums atkal būs iespējams pārsteigt auditoriju ar tik daudzveidīgām tēmām un izciliem referentiem. Un neaizmirstiet saglabāt formātu – 1 prezentācija ilgst ne vairāk par 15 minūtēm. Fantastiska ideja, kurai piemīt maksimāla vērtība.”

“Šai konferencei raksturīgā atraktivitāte sakņojas abos galvenajos aspektos – referentos un tēmās. Apsveicam!”

PAPILDU INFORMĀCIJA


Konferences norise: 09.00–17.00, pusdienu pārtraukums (12.30–13.30)

RĪGA, 05.04.2017.

RADISSON BLU LATVIJA

Elizabetes iela 55, Centra rajons, Rīga