BIZNESA, VADĪBAS UN EKONOMIKAS LĪDERIEM

3. APRĪLĪ, 2019 | RĪGA

SATURA PARTNERIS

JAUNU IESPAIDU UN IDEJU PILNA DIENA

LIELĀKAJĀ BIZNESA KONFERENCĒ JAU 3. APRĪLĪ

GARRY KASPAROV

ex Pasaules čempions šahā, starptautisks cilvēktiesību aktīvists


INTUĪCIJAS SPĒKS. TEHNOLOĢIJAS, KAS CILVĒCEI DĀVĀ JAUNAS IESPĒJAS.

Mums ir jāsastop savas bailes, ja vēlamies gūt no tehnoloģijām visu iespējamo – tāpat mums ir jāuzvar šīs bailes, ja vēlamies gūt labāko no cilvēces. Viens no izcilākajiem šaha spēlētājiem vēsturē, arī Garijs Kasparovs, 1997. gadā  neaizmirstamā šaha mačā piedzīvoja zaudējumu pret IBM superdatoru Deep Blue. Taču tagad viņš dalās savā vīzijā par nākotni, kur inteliģentas mašīnas palīdzēs mūsu lielākos sapņus pārvērst realitātē. “Tas ir būtisks elements, ko nevar izmērīt ne ar vienu analīzi vai ierīci, un es ticu, ka tā ir panākumu atslēga itin visās lietās – intuīcijas spēks un prasme to izmantot gluži kā meistaram.”

SAHAR HASHEMI OBE

Kafijas ķēdes Coffee Republic līdzdibinātāja, bestsellera Switched On autore, viņai Majestāte karaliene Elizabete II piešķīrusi Pioneer to the Life of the Nation apbalvojumu, viņa ir iekļauta dažādos ietekmīgāko cilvēku sarakstos, tostarp Daily Mail, Independent on Sunday un Management Today.


GETTING SWITCHED ON IN ANY ORGANIZATION

Sahar Hashemi kopā savu brāli ir dibinājusi Coffee Republic, Lielbritānijā pirmo ASV stila kafijas bāru ķēdi, radot vienu no Apvienotajā Karalistē visatpazīstamākajiem high street zīmoliem, verot durvis kopumā 110 bāriem un kļūstot par vienu no vadošajām uzņēmējām Lielbritānijā high street kafijas bāru jomā. Savā iedvesmojošajā un aizraujošajā runā Sahar dalīsies ar informāciju par to, kā iemantot inovāciju un uzņēmējdarbības gara atbalstu un kā izmantot uzņēmējdarbību, biznesa vadības stilu, kas ietver riska uzņemšanos un inovatīvas pieejas īstenošanu ikvienā organizācija, jo īpaši lielās kompānijās.

ANDY GREEN

Pasaules labākā sauszemes ātruma rekorda īpašnieks, Lielbritānijas Karalisko gaisa spēkulidotājs, iznīcinātājlidmašīnu pilots


KO TAS NOZĪMĒ – LAUZT SKAŅAS BARJERU UZ SAUSZEMES?

Lidotājs Andy Green ir Lielbritānijas Karalisko gaisa spēku pilots, un kā pasaules labākā sauszemes ātruma rekorda īpašnieks viņš ir “ātrākais cilvēks pasaulē”. 1997. gadā, vadot Richard Noble Thrust SSC (SuperSonic automašīnu), Andy uzstādīja pasaulē pirmo un vienīgo SuperSonic sauszemes ātruma rekordu ar pārsteidzošu rezultātu – ātrums sasniedza 763 jūdzes jeb 1228 kilometrus stundā, braucot burtiski “ātrāk nekā lodei”. Dzirdēt par milzīgiem tehnoloģiskiem, praktiskiem un personīgiem izaicinājumiem, kas viņam un viņa komandai bija jāpārvar, cenšoties  sasniegt maksimālo sauszemes ātruma rekordu, nozīmē dalīties stāstā, kuru Jūs tik ātri neaizmirsīsiet.

MARTIN GAUSS

AIRBALTIC valdes priekšsēdētājs un vadītājs


 

 

MEIK WIKING

Autors bestselleram The Little Book Of HYGGE, kas ierindojies avīzes The Times TOP 10, kā arī HAPPINESS RESEARCH INSTITUTE dibinātājs un izpilddirektors


LAIMĪGAS VALSTS NOSLĒPUMS: HYGGE

Dānija tiek uzskatīta par vienu no laimīgākajām valstīm uz planētas. Tā ir valsts, kurā ir pasaulē lielākie nodokļi un nemitīgi mainīgi laikapstākļiKā viņi var būt laimīgi? Izrādās, atbilde slēpjas vārdā, ko ir ļoti grūti iztulkot: HYGGEŠis jēdziens apzīmē sajūtu, kas rodas, kad cilvēks ietinas segā kopā savu mīļoto, kad tiek gatavota un ēsta maltīte kopā saviem labākajiem draugiem vai kad agros rītos auksts un atvēsinošs laiks ir viss, kas ir nepieciešams. Kas gan varētu būt labāks vārda HYGGE izskaidrotājs pasaulē par Meik Wiking?

GARRY KASPAROV

GARRY KASPAROV

Pasaules čempions šahā, starptautisks cilvēktiesību aktīvists

MARTIN GAUSS

MARTIN GAUSS

AIRBALTIC valdes priekšsēdētājs un vadītājs

ANDY GREEN

ANDY GREEN

Pasaules labākā sauszemes ātruma rekorda īpašnieks, Lielbritānijas Karalisko gaisa spēkulidotājs, iznīcinātājlidmašīnu pilots

SAHAR HASHEMI

SAHAR HASHEMI

Kafijas ķēdes Coffee Republic līdzdibinātāja, bestsellera Switched On autore, viņai Majestāte karaliene Elizabete II piešķīrusi Pioneer to the Life of the Nation apbalvojumu, viņa ir iekļauta dažādos dažādos ietekmīgāko cilvēku sarakstos, tostarp Daily Mail, Independent on Sunday un Management Today.

MEIK WIKING

MEIK WIKING

Autors bestselleram The Little Book Of HYGGE, kas ierindojies avīzes The Times TOP 10, kā arī HAPPINESS RESEARCH INSTITUTE dibinātājs un izpilddirektors

DAVID MATTIN

DAVID MATTIN

TRENDWATCHING Global Head of Trends & Insights

Dr. JONAS RIDDERSTRÅLE

Dr. JONAS RIDDERSTRÅLE

Viens no pasaules ietekmīgākajiem un cienījamākajiem biznesa domātājiem, ierindojoties globālajā TOP 30 labāko vadības autoritāšu sarakstā, autors

IEVA TETERE

IEVA TETERE

SEB bankas Latvijā valdes priekšsēdētāja

MAGNUS LINDKVIST

MAGNUS LINDKVIST

Trendspotting futurologist, author of MANIFESTO (2016)

KARĪNA KULBERGA

KARĪNA KULBERGA

SWEDBANK LATVIJĀ Private Banking vadītāja

PĒTERIS STRAUTIŅŠ

PĒTERIS STRAUTIŅŠ

LUMINOR ekonomists

JĀNIS SĀRTS

JĀNIS SĀRTS

NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors

JONATHAN LAVENDER

JONATHAN LAVENDER

KPMG Enterprise globālais priekšsēdētājs

GUNTA JĒKABSONE

GUNTA JĒKABSONE

CIRCLE K LATVIA izpilddirektore

Prof. AGNIS STIBE

Prof. AGNIS STIBE

TRANSFORMS.ME dibinātājs, pasaules mēroga domu līderis zinātnes virzītajā transformācijā

MĀRCIS VILCĀNS

MĀRCIS VILCĀNS

LATVIJAS PASTS valdes priekšsēdētājs

GINTS VILGERTS

GINTS VILGERTS

VILGERTS partneris

EVA CILDERMANE

EVA CILDERMANE

PROPY INC. Viceprezidente, Korporatīvā attīstība un komunikācijas

ĢIRTS SLAVIŅŠ

ĢIRTS SLAVIŅŠ

MOBILLY izpilddirektors

INGUS BĒRZIŅŠ

INGUS BĒRZIŅŠ

DELFI valdes loceklis, Delfi.lv galvenais redaktors

KASPARS GROSU

KASPARS GROSU

BĒRNU KLĪNIKSĀS UNIVERSITĀTES SLIMNĪCA Klientu apkalpošanas daļas vadītājs

VIESTURS CELMIŅŠ

VIESTURS CELMIŅŠ

Pilsētplānotājs, VEF Apkaime

AGNIS JAKUBOVIČS

AGNIS JAKUBOVIČS

APPLY vadītājs

MĀRTIŅŠ ŠULTE

MĀRTIŅŠ ŠULTE

MINTOS MARKETPLACE līdzdibinātājs un valdes priekšsēdētājs

ROMAS ČEREŠKA

ROMAS ČEREŠKA

Burātājs

RAIMONDS TOMSONS

RAIMONDS TOMSONS

Eiropas labākais vīnzinis, restorāna "Vincents" vadītājs

Līderu pasākums ar vairāk nekā 20 runātājiem

DIENA

REFERENTI

DALĪBNIEKI

“Šo konferenci ir nepieciešams apmeklēt ikvienam vadītājam, kas vēlas uz sevi palūkoties no malas, salīdzināt dažādas biznesa metodes un attīstīties!”

“Tas ir labs iedvesmas avots visam gadam!”

“Valdīja harmonisks līdzsvars starp uzņēmējdarbību, morāli un vērtībām biznesā valdošo jaunumu gaismā. Ideāli pavadīta diena!”

“Es izbaudīju tik daudz referentu uzstāšanās, dažādas tēmas un to perfekto konkrētību. Vēl vairāk – daudzi referenti aplūkoja savas tēmas no ļoti negaidītiem skatupunktiem, tādējādi piešķirot konferencei vēl vairāk krāsu.”

“Visas prezentācijas bija ļoti labas un interesantas – ir ļoti grūti no tām izvēlēties vienu vai divas labākās.”

“Mani vienmēr aizrauj konferences zālē valdošā atmosfēra – pozitīva enerģija un emocijas, jaunas perspektīvas un paraudzīšanās uz to, ar ko nodarbojos, no cita skatupunkta. Šī ir uzskatāma par obligātu konferenci, ja esat īsts līderis – neatkarīgi no tā, ko jūs darāt un kur strādājat.”

“Ļoti pozitīva gaisotne. Daudzveidīgi referenti un ļoti mērķtiecīgas, kodolīgas prezentācijas. Prezentācijas no skatuves tiek īstenotas sarunas veidā. Un papildus tam – pašā centrā valda cilvēcība.”

“Man ļoti patika, ka konferencē aplūkotās tēmas šķita ļoti dažādas, taču galvenā uzmanība tika vērsta uz vienu un to pašu – līdera/vadītāja izaugsmi.”

“Lielākā daļa referentu un tēmu bija ļoti lietderīgas, ikkatrā no tām es spēju atrast daļiņu no sevis, ietilpt to saturā, procesā un jebkurā citā veidā piedzīvot zālē notiekošo.”

“Interaktīvs, ārkārtīgi harismātisks pasākums, un, vissvarīgākais, tajā iespējams atkal sastapt savus kolēģus – dažādu uzņēmumu līderus un vadītājus!”

“Izbaudīju konferenci. Tika apspriestas daudzas un dažādas tēmas. Referenti runāja ne vien par ekonomiku, biznesu un tā vadību, bet arī uzsvēra vadītāju kā personību ar personīgo pieredzi un izaicinājumiem, emocionālām veiksmēm un kļūdām – šie aspekti dažkārt ir daudz svarīgāki par visu citu, un tos nedrīkst atstāt bez ievērības.”

“Katrs dalībnieks, neapšaubāmi, guva personīgus atklājumus no katra referenta, kas sevi pilnībā atdeva klātesošajiem. Tāpat visas tēmas, kas tika uzskatītas par “neapspriežamām”, kļuva par ļoti “apspriežamām”. Paldies!”

“Ir grūti pateikt, kas bija visnoderīgākais. Visi temati un ikviens referents bija interesanti – ar savu personīgo redzējumu un progresa idejām. Es ceru, ka nākamgad Jums atkal būs iespējams pārsteigt auditoriju ar tik daudzveidīgām tēmām un izciliem referentiem. Un neaizmirstiet saglabāt formātu – 1 prezentācija ilgst ne vairāk par 15 minūtēm. Fantastiska ideja, kurai piemīt maksimāla vērtība.”

“Šai konferencei raksturīgā atraktivitāte sakņojas abos galvenajos aspektos – referentos un tēmās. Apsveicam!”

PAPILDU INFORMĀCIJA


Konferences norise: 09.00–18.00, pusdienu pārtraukums (13.00–14.00)

RĪGA, 3.4.2019.

RADISSON BLU LATVIJA

Elizabetes iela 55, Centra rajons, Rīga