ebit-2017-logo-lv-1-copy

#VadītājuKonferenceEBIT2018

12.04.2018., RĪGA | RADISSON BLU LATVIJA

DIENA

REFERENTI

DALĪBNIEKI

JAUNU IESPAIDU UN IDEJU PILNA DIENA

LIELĀKAJĀ BIZNESA KONFERENCĒ JAU 12. APRĪLĪ

EDWARD LUCAS

Eiropas politikas analīzes centra (CEPA) viceprezidents, THE ECONOMIST kādreizējais galvenais redaktors


PASAULI SAGAIDA MILZĪGS ŠOKS: EIROPA, EIRO UN TĀ NĀKOTNE

Šobrīd eiro un Eiropas Savienība kopumā atrodas tālu no drošības. Eiropas Savienības vadītājiem beidzot nāksies pieņemt patiesi sarežģītus lēmumus. Cik lielā mērā viņi ir gatavi ziedot nacionālo suverenitāti, lai tādējādi radītu ilgstošu un uzticamu Eiropu?

LARS-JOHAN JARNHEIMER

INGKA HOLDING / IKEA GROUP valdes priekšsēdētājs


IZCILAS KLIENTU PIEREDZES VEIDOŠANA IKEA

Jau ilgu laiku uzņēmumi ir pievērsuši uzmanību, kā notiek klientu mijiedarbība ar uzņēmumu un tā piedāvājumu pirkuma veikšanas brīdī un vēlāk. Kā tiek identificēti galvenie klientu rīcības aspekti? Kā tiek mainīta klientu iepriekšējā pieredze? Kas nepieciešams, lai virzītu uzņēmumu tuvāk izcilas klientu pieredzes veicināšanai?

YVES LETERME

Beļģijas premjerministrs (2009-2011)


MĀCĪBSTUNDAS, KAS JĀAPGŪST, JA VĒLAMIES SEKMĒT NĀKOTNES VEIDOŠANOS

Vai mēs patiesi domājam par rītdienu? Vai arī mēs jaunajai paaudzei mācām tikai atkārtot vakardienu? Palikt ēnā un mācīties klausīties citos, harmoniski balansēt starp to, ko darām, un to, kas patiesībā ir nepieciešams nākotnes uzņēmējdarbībai, cilvēkiem un valstīm.

VAIRA VĪĶE-FREIBERGA

Latvijas Republikas prezidente (1999–2007)


JAUNO BIZNESA STANDARTU VĒSTNIEKS PAR IESPĒJĀM, SOCIĀLO ATBILDĪBU UN NĀKOTNI

 „Mēs esam stipri, mēs esam vareni. Mēs esam sanākuši no malu malām, no Rīgas ielām un sētām, no priekšpilsētām, no visiem Latvijas novadiem. Mēs esam vienoti, mēs esam Latvijas tauta,” savā uzrunā reiz sacīja prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Konferencē valsts eksprezidente dalīsies pārdomās par izaicinājumiem un iespējām uzņēmējdarbībā, kas ieinteresētajām personām ir nozīmīgs aspekts efektīva un ilgtspējīga biznesa īstenošanā.

Dr. KEVIN DUTTON, Ph.D.

Psihologs, eksperimentālās psiholoģijas profesors Oksfordas Universitātē


Psihopāts. Līdz ko izdzirdat šo vārdu, Jūsu iztēle uzbur slepkavu, noziedznieku, pašnāvnieku spridzinātāju un gangsteru tēlu. Tomēr ne visi psihopāti ir noziedznieki vai likumpārkāpēji. Šis uzskats ir tālu no patiesības. Patiesībā tiem piemīt daudz priekšrocību. Psihopāti ir bezbailīgi, pašpaļāvīgi, harismātiski, cietsirdīgi un tiem piemīt koncentrēšanās spēja — tās ir īpašības, kas nepieciešamas, lai 21. gs. sabiedrībā gūtu panākumus!

Dr. KJELL NORDSTRÖM 

Zviedru ekonomists, filozofs, dižpārdokļa Funky Business – Talent Makes Capital Dance līdzautors


ŠĪ NEIEDOMĀJAMI ABRĪNOJAMĀ PASAULE! PASAULE – TĀ IR STABILA KAPITĀLISMA SISTĒMA. URBANIZĀCIJU NESPĒS APTURĒT NEKAS. VISS, KO BŪS IESPĒJAMS DIGITALIZĒT, TIKS DIGITALIZĒTS!

DANA REIZNIECE-OZOLA | Latvijas finanšu ministre, šaha lielmeistare

MĀRTIŅŠ KAZĀKS | SWEDBANK galvenais ekonomists

JĀNIS MEIKŠĀNS Sicor Biotech/Teva Baltics vadītājs

TOMS DIDRIHSONS Orkla Confectionery & Snacks Latvija valdes priekšsēdētājs

MALCOLM DEVOY | PHD EMEA galvenais stratēģis, MERGE: The closing Gap Between Technology and Us līdzautors

RONEN GAFNI | FreshBiz dibinātājs, autors

IEVA VĪGANTE | Swedbank Uzņēmumu pārvaldes vadītāja

REINIS BĒRZIŅŠ | Attīstības finanšu institūcijas ALTUM valdes priekšsēdētājs

ARMANDS SVIĶISA.C.B grupas operatīvais vadītājs, Komercizglītības centra (KIC) eksperts

LARS PANTZLAFF | Ventspils nafta termināls valdes loceklis un ģenerāldirektors

DAGMĀRA LEGANTE | Fotogrāfe, pasākumu vadītāja

JĀNIS BĒRZIŅŠ | Stenders lidz dibinātājs

DĀVIDS ŠTĒBELIS | Biznesa treneris

ARMINE MOVSISJANA | KPMG BALTICS vadītāja

EGILS BOITMANIS | Digitālā mārketinga aģentūras Infinitum dibinātājs

LIEGA ZELGALVE | Happy Design dibinātāja

DALĪBNIEKI PAR KONFERENCI


Liels paldies visiem dalībniekiem par idejām un atbalstu! 

“Šo konferenci ir nepieciešams apmeklēt ikvienam vadītājam, kas vēlas uz sevi palūkoties no malas, salīdzināt dažādas biznesa metodes un attīstīties!”

“Tas ir labs iedvesmas avots visam gadam!”

“Valdīja harmonisks līdzsvars starp uzņēmējdarbību, morāli un vērtībām biznesā valdošo jaunumu gaismā. Ideāli pavadīta diena!”

“Es izbaudīju tik daudz referentu uzstāšanās, dažādas tēmas un to perfekto konkrētību. Vēl vairāk – daudzi referenti aplūkoja savas tēmas no ļoti negaidītiem skatupunktiem, tādējādi piešķirot konferencei vēl vairāk krāsu.”

“Visas prezentācijas bija ļoti labas un interesantas – ir ļoti grūti no tām izvēlēties vienu vai divas labākās.”

“Mani vienmēr aizrauj konferences zālē valdošā atmosfēra – pozitīva enerģija un emocijas, jaunas perspektīvas un paraudzīšanās uz to, ar ko nodarbojos, no cita skatupunkta. Šī ir uzskatāma par obligātu konferenci, ja esat īsts līderis – neatkarīgi no tā, ko jūs darāt un kur strādājat.”

“Ļoti pozitīva gaisotne. Daudzveidīgi referenti un ļoti mērķtiecīgas, kodolīgas prezentācijas. Prezentācijas no skatuves tiek īstenotas sarunas veidā. Un papildus tam – pašā centrā valda cilvēcība.”

“Man ļoti patika, ka konferencē aplūkotās tēmas šķita ļoti dažādas, taču galvenā uzmanība tika vērsta uz vienu un to pašu – līdera/vadītāja izaugsmi.”

“Lielākā daļa referentu un tēmu bija ļoti lietderīgas, ikkatrā no tām es spēju atrast daļiņu no sevis, ietilpt to saturā, procesā un jebkurā citā veidā piedzīvot zālē notiekošo.”

“Interaktīvs, ārkārtīgi harismātisks pasākums, un, vissvarīgākais, tajā iespējams atkal sastapt savus kolēģus – dažādu uzņēmumu līderus un vadītājus!”

“Izbaudīju konferenci. Tika apspriestas daudzas un dažādas tēmas. Referenti runāja ne vien par ekonomiku, biznesu un tā vadību, bet arī uzsvēra vadītāju kā personību ar personīgo pieredzi un izaicinājumiem, emocionālām veiksmēm un kļūdām – šie aspekti dažkārt ir daudz svarīgāki par visu citu, un tos nedrīkst atstāt bez ievērības.”

“Katrs dalībnieks, neapšaubāmi, guva personīgus atklājumus no katra referenta, kas sevi pilnībā atdeva klātesošajiem. Tāpat visas tēmas, kas tika uzskatītas par “neapspriežamām”, kļuva par ļoti “apspriežamām”. Paldies!”

“Ir grūti pateikt, kas bija visnoderīgākais. Visi temati un ikviens referents bija interesanti – ar savu personīgo redzējumu un progresa idejām. Es ceru, ka nākamgad Jums atkal būs iespējams pārsteigt auditoriju ar tik daudzveidīgām tēmām un izciliem referentiem. Un neaizmirstiet saglabāt formātu – 1 prezentācija ilgst ne vairāk par 15 minūtēm. Fantastiska ideja, kurai piemīt maksimāla vērtība.”

“Šai konferencei raksturīgā atraktivitāte sakņojas abos galvenajos aspektos – referentos un tēmās. Apsveicam!”

PAPILDU INFORMĀCIJA


Konferences norise: 09.00–17.00, pusdienu pārtraukums (12.30–13.30)

Konferences biznesa kontaktu apmaiņas pasākums un viesības 17.30–20.00.

RĪGA, 12.04.2018.

RADISSON BLU LATVIJA

Elizabetes iela 55, Centra rajons, Rīga